Sekretna Lista Włóczykijów

 

Jeśli przeglądając stronę UniGoo, stwierdziłaś, że to COŚ dla Ciebie i chcesz dołączyć do naszej ekipy – koniecznie zapisz się na moją Sekretną Listę Włóczykijów.

  • Co to za lista?

Sekretna Lista Włóczykijów to lista osób, z którymi jestem w stałym kontakcie.

  • Dlaczego warto być na Sekretnej Liście Włóczykijów?

Osoby zapisane na Sekretną Listę Włóczykijów (SLW), jako pierwsze, bezpośrednio ode mnie dowiadują się o nowych pomysłach i wyprawach – a to może mieć znaczenie. Dlaczego? Otóż wyprawy, jakie organizuję, mają charakter kameralny, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Poza tym, jeśli jesteś na SLW, nie musisz się obawiać, że przeoczysz wpis o wyprawie wrzucony na FB, gdyż informację o nim, otrzymasz bezpośrednio na swoją skrzynkę mailową.

SEKRETNA LISTA WŁÓCZYKIJÓW


  • Nie lubisz SPAMU?

Dobrze się składa, bo ja też go nie cierpię. A poza tym kompletnie nie mam na niego czasu. Tak, więc mogę Cię zapewnić, że będąc na tej liście, spam Ci nie grozi, a Twoje dane są całkowicie bezpieczne. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności

  • Jakie wyprawy?

Na ten moment UniGoo to dwa kierunki Kobieca Przerwa na Góry (KPNG) i FoRest, ale to dopiero początek. Na temat tego, jak wygląda kobiece wędrowanie i z czym to się wiąże, poczytać możesz na blogu np. w artykule „Kobiece Wędrowanie- czyli synergia cząstek bardzo indywidualnych”.

  • Gdzie te wyprawy?

Tam, gdzie nas nogi poniosą:)

uściski,

11113