Dzień Kobiet na Końcu Świata, 16-17 marca 2019 r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA– dostępny jest TUTAJ.

Potrzeba „Przebudzenia”, kiedy już Cię dopadnie, dobija się bardzo mocno, ugniata, uwiera, szepce i spokoju nie daje.

Zamykasz oczy i czujesz, jak jedna część Ciebie ciągnie do słonka, do ciepła, tańca, muzyki, śpiewu, radości, działania, sukienek, przyjaciół, do gór. Ale jest i ciemniejsza strona mocy, ta która nie daje tak łatwo za wygraną, jej amunicją jest strach, wstyd, brak wiary w siebie, niemoc czy asekuracja.

A co powiesz na to, aby jednak nie brać życia tak całkiem na serio?… i całej tej ciemnej stronie mocy powiedzieć, żeby szła się paść, bo w tym roku to właśnie Ty jesteś królową swojego życia! Ty stawiasz warunki i rozdajesz karty. Cel jest zacny, być kolorową, ale tak na maksa i raz na zawsze rozprawić się z przezroczystością!

To co gotowa na „Przebudzenie” i pierwszy zryw koloru w tym sezonie?

Jeśli jesteś na tak, jeśli czujesz to, o czym piszę powyżej, to czym prędzej czytaj szczegóły wyjazdu, bo tam znajdziesz informacje, jakie są pierwsze kroki na drodze do Przebudzenia.

SZCZEGÓŁY WYJAZDU:

Termin: weekend 16-17 marca 2019r.

Wyruszamy w sobotę rano, a wracamy w niedzielę po południu –  wyjazd jest 2-dniowy, aby te z Was, które na poniedziałek nie mogą wziąć urlopu, również mogły dołączyć. Wprawdzie wówczas cena pobytu jest wyższa, ale trudno….i tak się cieszę, że gospodarze zgodzili się przyjąć nas tylko na jedną noc:)

Miejsce zbiórki: Dworzec Główny PKP we Wrocławiu

Miejsce docelowe: Dom na Końcu Świata w Paszkowie

Środek transportu: PKP + siła własnych nóg

PLAN WYJAZDU:

Celem nadrzędnym tego wyjazdu jest odpoczynek, pobycie w kobiecym gronie- ot tak po prostu, bez spiny, pośpiechu, sztywnych planów i schematów,  oderwanie od codzienności i danie sobie chwili na refleksję i pobycie ze swoimi myślami. To wyjazd po siłę, która na przedwiośniu jest nam tak niesamowicie potrzebna, aby nie zwariować.

Sobota 16 marca

 • Zbiórka w godzinach porannych na Dworcu PKP Wrocław Główny (szczegółowe informacje na temat zbiórki prześlę uczestniczką wyjazdu drogą mailową)
 • Podróż PKP do Polanicy-Zdroju lub Bystrzycy Kłodzkiej
 • Spacer po mieście,
 • W zależności od pogody i preferencji uczestniczek wyjazdu, do Domu na Końcu Świata dotrzemy albo krótszą drogą, albo zrobimy sobie nieco dłuższy spacer. Tak czy inaczej, nie będzie to jakiś mega intensywny trekking – tak, aby każda z nas (również dziewczyny początkujące) dała radę,

* O to, czy wolisz dłuższą, czy krótszą trasę zapytam Cię w formularzu zapisu.
*Jaką trasę ostatecznie wybierzemy, zadecyduje pogoda i demokratyczne głosowanie.

 • Zakwaterowanie w pokojach gościnnych Domu na Końcu Świata, odświeżenie się, rozpakowanie plecaków itp.
 • Zupa,
 • Spacer po okolicy, już na lekko bez plecaków,
 • Drugie danie,
 • Wieczór spędzony na rozmowach w kobiecym gronie-> jednym z kluczowych tematów będzie oczywiście „Przebudzenie”:),
 • Toaleta wieczorna, „pogaduchy do poduchy” itp.

Niedziela 17 marca

 • Pobudka,
 • Toaleta poranna,
 • Wspólne, niepospieszne śniadanie,
 • Pakowanie, uporządkowanie i zdanie pokojów,
 • Spacer powrotny na PKP.

Jaka jest cena wyjazdu i co zawiera?

Cena, wyjazdu na Dzień Kobiet na Końcu Świata to 230 zł.

Cena zawiera:

 • Nocleg w przytulnych pokojach Domu na Końcu Świata
 • Sobotnią obiadokolację, którą podzielimy sobie tak, że najpierw zjemy zupę, a potem po dłuższej przerwie drugie danie.
 • Śniadanie w niedzielny poranek
 • Ubezpieczenie NNW i OC

No i oczywiście to, co w naszych wyjazdach najcenniejsze: nieziemską atmosferę, nowe przyjaźnie, nowe wspomnienia i garść inspiracji, refleksji, przemyśleń.

Cena nie obejmuje kosztu transportu PKP – podyktowane jest to tym, że niektóre z Was posiadają indywidualne zniżki na przejazd koleją, tudzież dołączą do nas po drodze.

Cena biletów PKP (skorzystamy z biletu weekendowego „Weekend z KD”) w obie strony wyniesie nas 35zł.

Co zrobić, aby wziąć udział w wyjeździe?

 1. WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Formularz zgłoszenia dostępny jest TUTAJ.

Prześlę go także do Was na maila, ale z racji tego, że newsletter dociera do Was w różnym czasie, każda z Was będzie miała go dostępnego na stronie.

O udziale w wyjeździe decydować będzie, jak zawsze, kolejność zgłoszeń.

UWAGA!!!
Dziewczyny – jeśli któraś z Was chce jechać ze znajomą/ przyjaciółką/ mamą/ siostrą itp., która także wypełniła formularz zgłoszenia, albo jakąś inną informację chcecie mi przekazać – wpiszcie, proszę to wszystko w pole UWAGI w formularzu zgłoszenia – wbrew pozorom to, co tam wpisujecie, jest dla mnie bardzo ważne i czytam to uważnie.

 1. POTWIERDZIĆ CHĘĆ UDZIAŁU W WYJEŹDZIE

Potwierdzeniem chęci udziału w wyjeździe jest:

Zapoznanie się z Umową i Ogólnymi Warunkami Wyjazdów UniGoo, które uczestniczki wyjazdu otrzymają ode mnie drogą mailową, podpisanie niniejszych dokumentów i odesłanie ich do mnie na maila.

Wpłata bezzwrotnej zaliczki/ opłaty rezerwacyjnej w wysokości  150 zł,

*Informację na temat numeru konta bankowego, na który należy dokonać opłaty, uczestniczki wyjazdu również otrzymają drogą mailową.

**Wpłaty należy dokonać w terminie do 3 dni roboczych od daty otrzymania potwierdzenia zapisu na wyjazd. Nie uiszczenie opłaty w tym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją z wyjazdu. Miejsce zostaje zwolnione.

 1. DOKONAĆ POZOSTAŁEJ OPŁATY ZA WYJAZD

Do dnia 4 marca należy dokonać opłaty pozostałej kwoty za wyjazd, czyli 80 zł.

*Oczywiście, jeśli boisz się, że zapomnisz, możesz opłacić całość wyjazdu od razu, dokonując potwierdzenia rezerwacji miejsca. Wówczas przelewasz 230 zł na wskazany numer bankowy.

**Nie uiszczenie pozostałej kwoty wyjazdu w terminie do 4 marca jest równoznaczne z rezygnacją z wyjazdu – miejsce zostaje zwolnione, a opłata rezerwacyjna przepada.

 1. STAWIĆ SIĘ NA ZBIÓRCE

W dniu 16 marca, w sobotę rano, stawić się na zbiórce na Dworcu PKP Wrocław Główny. Najlepiej, jeśli stawisz się punktualnie, z zapakowanym plecakiem, zaopatrzona w całą masę pozytywnej energii i optymizmu.

* Mniej więcej tydzień przed wyjazdem otrzymasz ode mnie maila, zawierającego praktyczne informacje na temat tego, o czym należy pamiętać, czy co warto do plecaka spakować, itp.

Chcesz mnie o coś zapytać?

Jeśli przyjdzie Ci jeszcze coś do głowy, coś, o co chciałabyś mnie zapytać, coś mi doradzić itp. – pisz śmiało: [email protected] czasami zdarza mi się też usłyszeć, że mój telefon dzwoni 503 14 15 87

Ja już nie mogę się doczekać naszego spotkania,

Uściskuję najmocniej,

b.

P.S. Dokumenty potwierdzające moje uprawnienia do organizacji tego typu wyjazdów znajdziesz TUTAJ.

One thought on “Dzień Kobiet na Końcu Świata, 16-17 marca 2019 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *