„UniGoo – 4 Pory Roku”

Kobieca Przerwa na Góry

Moje Drogie Panie ,

Podczas Zlotu Czarownic w Pasterce, uczestniczki wysunęły petycję, że nasze kobiece wyprawy w góry, powinny odbywać się częściej. Nie byłabym sobą, gdybym pozostała obojętna wobec takiej propozycji.

Niniejszym, ku mojej wielkiej radości (bo ja na tych wyjazdach stawię się na pewno), chciałabym zaprosić Was do udziału w projekcie po nazwą: „ UniGoo – 4 Pory Roku”.

Czym jest ” UniGoo – 4 Pory Roku”?

Jest to cykl wypraw w góry, odbywających się wyłącznie w kobiecym gronie stąd ich nazwa „Kobieca Przerwa na Góry”.

Dlaczego „4 pory roku”?
Otóż od 2016r. w góry będziemy jeździć nie 2, jak to było dotychczas, a co najmniej 4 razy w roku: wiosną, latem, jesienią i zimą.

Dlaczego tylko dla kobiet?
Otóż wyjazdy w kobiecym gronie rządzą się swoimi prawami, mają swój niepowtarzalny klimat i charakter. Tego nie da się w słowach opisać, to trzeba poczuć i przeżyć na własnej skórze.

Panowie, nie obraźcie się i nie miejcie nam tego za złe, ale aby ten charakter utrzymać, raz na jakiś czas musimy w góry pojechać same. Na wszystkie inne wyjazdy z UniGoo pojedziemy razem z Wami. W zasadzie, na wszystkich innych nie może Was zabraknąć.

Co jest celem takich wyjazdów?

Celem naszych górskich spotkań  jest przede wszystkim:

 • aktywny odpoczynek na łonie natury,
 • ładowanie akumulatorów,
 • chwilowe oderwanie się od codzienności,
 • podarowanie sobie weekendu tylko dla siebie,
 • okazja do poznania nowych, niezwykłych kobiet,
 • wymiana doświadczeń,
 • świetna zabawa przepełniona pozytywną energią, optymizmem i uśmiechem,
 • cudowne wspomnienia, które trzymają nas w pionie do kolejnego wyjazdu.

Jak wyglądają takie spotkania?

Charakter takich wypraw najszybciej poczujesz, oglądając zdjęcia i czytając relację z poprzednich wypraw- znajdziesz je w zakładce Relacje z Wypraw. A jeśli chcesz się dowiedzieć, co o wyprawach mówią same uczestniczki zajrzyj w „Opinie”.

Randka z Rysianką- ikona wpisu 2Kobieca Przerwa na góry (1)   Karkonosze        Zlot Czarownic, Pasterka

 

Co trzeba zrobić, aby dołączyć do takiego wyjazdu?

Warunkiem jest wypełnienie formularz zapisu (pojawia się on na stronie wraz z ogłoszeniem o wyjeździe) i dokonanie opłaty rezerwacyjnej. Jest tylko jeden szkopuł, trzeba być naprawdę szybką, bo miejsca na nasze babskie wyjazdy rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Dlatego warto zapisać się na Sekretną Listę Włóczykijów, gdyż jej uczestnicy, o wszelkich inicjatywach, dowiadują się jako pierwsi.  Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat Sekretnej Listy Włóczykijów, kliknij TUTAJ.

 

Niniejszym, do zobaczenia już niebawem, w lecie:)

uściski,
b.

Co Wy na taką propozycję? Czy są wśród Was chętne do udziału w projekcie?

 

5 thoughts on “„UniGoo – 4 Pory Roku”

  • Wstępny plan na letni wyjazd faktycznie już jest:) Będzie to wyjazd nastawiony na nieco dłuższy spacer po górach, tak aby wykorzystać pogodę i to, że dni są długie. Teraz, usilnie myślę nad terminem naszego kolejnego spotkania w babskim gronie, bo od tego zależą wszystkie kolejne ruchy.

 • Bardzo się cieszę, że takich wyjazdów będzie więcej:) Mam nadzieję, że uda mi się uczestniczyć w każdym z nich:)
  A to, że będzie dłuższy spacer jeszcze bardziej zachęca do wyjazdu:)Oczywiście zapisałam się na listę włóczykijów już wcześniej, więc będę czekać z niecierpliwością na następną wędrówkę:)

  • Ależ fajnie czytać Twoje słowa Edytka. A jeszcze bardziej cieszę się na Twoją chęć uczestnictwa w wyjazdach – też mama nadzieję, że uda Ci się być na każdym z nich. Z Twoim optymizmem i bezproblemowym podejściem do wszystkiego fajnie jest mieć Cię u boku:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *