Teatr w Górach, Michałowice, 11-12 maja 2019r.

 

FORMULARZ  ZAPISU znajdziesz TUTAJ.

Są takie miejsca, które raz odkryte nie pozwalają o sobie zapomnieć. Myśli, serce i nogi aż rwą się, aby tam wrócić i przeżyć to jeszcze raz.

Jednym z takich miejsc na wędrownej mapie UniGoo jest „Teatr Nasz” w Michałowicach.  Miejsce na wskroś magiczne i niepowtarzalne. Miejsce, gdzie co rusz doświadczasz nowych wrażeń, smaków i emocji. To miejsce, gdzie masz okazję obcować ze sztuką teatralną na najwyższym poziomie, otuloną niepowtarzalnym pięknem karkonoskich szlaków.

Jako UniGoo, byłyśmy tam w Październiku (tutaj relacja), potem szlaki zwiał śnieg, więc zrobiłyśmy sobie przerwę, po to, aby teraz, na przedwiośniu, po raz kolejny tę wędrówkę popełnić!

Dla mnie to ogromny zaszczyt móc podczas naszych, kobiecych wypraw poznawać takich ludzi, jak Pani Jadwiga i Pan Tadeusz, gospodarze Teatru Naszego,  doświadczenia te cenię sobie niezmiernie….. i tym, co najlepsze chcę dzielić się z Wami.

To jak będzie – czy są wśród Was chętne na kulturalną majówkę w Karkonoszach?

SZCZEGÓŁY WYJAZDU:

Termin: weekend 11-12 maja 2019r.

Wyruszamy w sobotę rano, a wracamy w niedzielę po południu – ku radości tych z Was, które do mnie piszą, że bardzo by chciały, ale z urlopem krucho.

Miejsce zbiórki: Dworzec Główny PKP we Wrocławiu

Miejsce docelowe: Kraina Dobrego Humoru, TEATR NASZ w Michałowicach.

Środek transportu: PKP + siła własnych nóg, gdyż do samych Michałowic nie dojedziemy pociągiem.

PLAN WYJAZDU:

Sobota 11 maja

 • Zbiórka w godzinach porannych na Dworcu PKP Wrocław Główny (szczegółowe informacje na temat zbiórki prześlę uczestniczką wyjazdu drogą mailową).

W zależności od pogody, jaką zastaniemy w dniu wyjazdu, pociągiem dojedziemy do Szklarskiej Poręby i stamtąd do Michałowic zrobimy sobie albo 5 – godzinny (bardziej intensywny) albo 2,5 – godzinny (lżejszy) trekking.

*Jednakże zapisując się na wyjazd, z tymi 5 godzinami drogi musisz się liczyć, a Twój stan zdrowia na pokonanie takiej trasy musi Ci pozwalać.

 • Ok. godz. 16:00 zakwaterowanie w pokojach gościnnych Teatru w Michałowicach, odświeżenie się, rozpakowanie plecaków itp.
 • Od godz. 17:00 – 19:00 czynna jest przy Teatrze restauracja – więc te z Was (bo ja, to na pewno), które będą miały ochotę zjeść coś „na ciepło”, będą mogły skorzystać i zamówić sobie coś z karty dań. A muszę powiedzieć (na podstawie październikowych doświadczeń) jedzonko jest naprawdę suuuuper.
 • 19:00 – 21:00 zasiądziemy na widowni Teatru Naszego i zanurzymy się w sztuce „SZCZĘŚCIARZE”.
 • 21:00 – …….. Kolacja z Gospodarzami Teatru. Mamy zarezerwowany stolik w restauracji Teatru, w związku z czym można sobie będzie coś zamówić, tudzież wznieść toast za zdrowie Pani Jadwigi i Pana Tadeusza.
 • Późne godziny wieczorne – toaleta wieczorna,  „pogaduchy do poduchy” itp.

Niedziela 12 maja

 • Pobudka
 • Toaleta poranna
 • Pakowanie
 • Wspólne, niepospieszne śniadanie
 • Trekking w stronę Szklarskiej Poręby (ok. 3 godzin), który będzie częścią drogi powrotnej do Wrocławia.
  *A jeśli w sobotę np. ze względu na pogodę nie udałoby nam się zmęczyć, to zawsze też w niedzielę możemy trasę 5 godzinną zrobić:)
 • Powrót PKP do Wrocławia w godzinach popołudniowych – ok.18:45, jednakże dokładna godzina powrotu uzależniona jest od pogody w niedzielę i tego, jaką trasę wybierzemy.

Jaka jest cena wyjazdu i co zawiera?

Cena, wyjazdu do Teatru Naszego to 270 zł.

(Cena jest nieco wyższa od październikowego wyjazdu, gdyż mamy zarezerwowany cały domek, a pokoje 2-osobowe będące jego częścią, są droższe, to zaś wpływa na wzrost kosztu noclegu grupy).

Cena zawiera:

 • Nocleg w przytulnych pokojach Teatru Naszego,
 • Bilet na przedstawienie „ SZCZĘŚCIARZE”. To, aż 120 minut niezwykłych doznać kulturalnych. Opis spektaklu znajdziesz TUTAJ.
 • Przepyszne śniadanie w formie bufetowej w niedzielny poranek,
 • Ubezpieczenie NNW i OC,
 • Kameralną grupę uczestniczek,
 • No i oczywiście to, co chyba w takich wyjazdach grupowych najcenniejsze: nieziemską atmosferę, nowe przyjaźnie, nowe wspomnienia i całą furę zdjęć:)

Cena nie obejmuje:

 • Kosztu transportu PKP – podyktowane jest to tym, że niektóre z Was posiadają indywidualne zniżki na przejazd koleją, tudzież dołączą do nas po drodze. Cena biletów PKP (skorzystamy z biletu weekendowego „Weekend z KD”) w obie strony wyniesie nas 35 zł
 • Ewentualnych zamówień w Restauracji Teatru Naszego, poza opłaconym, niedzielnym śniadaniem.

Co zrobić, aby wziąć udział w wyjeździe?

 1. WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Formularz Zgłoszenia znajdziesz TUTAJ.

O udziale w wyjeździe decydować będzie, jak zawsze, kolejność zgłoszeń.

UWAGA!!!
Dziewczyny – jeśli któraś z Was chce jechać ze znajomą, która także wypełniła formularz zgłoszenia, albo jakąś inną informację chcecie mi przekazać, np. że ten wyjazd to prezent urodzinowy od Was dla…….. (ale muszę również posiadać zgłoszenie tej osoby) – wpiszcie, proszę to wszystko w pole UWAGI w formularzu zgłoszenia – wbrew pozorom to, co tam wpisujecie, jest dla mnie bardzo ważne i czytam to uważnie.

 1. POTWIERDZIĆ CHĘĆ UDZIAŁU W WYJEŹDZIE

Potwierdzeniem chęci udziału w wyjeździe jest:

 • Zapoznanie się z Umową i Ogólnymi Warunkami Wyjazdów UniGoo, które uczestniczki wyjazdu otrzymają ode mnie drogą mailową, podpisanie niniejszych dokumentów i odesłanie ich do mnie na maila w ciągu 3 dni roboczych,
 • Wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości  170 zł, która jest ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji miejsca na wyjeździe,

*Informację na temat numeru konta bankowego, na który należy dokonać opłaty, uczestniczki wyjazdu również otrzymają drogą mailową.
**Wpłaty należy dokonać w terminie do 3 dni roboczych od daty otrzymania potwierdzenia zapisu na wyjazd. Nie uiszczenie opłaty w tym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją z wyjazdu. Miejsce zostaje zwolnione.

 1. DOKONAĆ POZOSTAŁEJ OPŁATY ZA WYJAZD

Do dnia 2 maja należy dokonać opłaty pozostałej kwoty za wyjazd, czyli 100 zł.

*Oczywiście, jeśli boisz się, że zapomnisz, możesz opłacić całość wyjazdu od razu, dokonując potwierdzenia rezerwacji miejsca. Wówczas przelewasz 270 zł na wskazany numer bankowy.
**Nie uiszczenie pozostałej kwoty wyjazdu w terminie do 2 maja jest równoznaczne z rezygnacją z wyjazdu – miejsce zostaje zwolnione, a opłata rezerwacyjna przepada.

 1. STAWIĆ SIĘ NA ZBIÓRCE

W dniu 11 maja , w sobotę rano, stawić się na zbiórce na Dworcu PKP Wrocław Główny. Najlepiej, jeśli stawisz się punktualnie, z zapakowanym plecakiem, zaopatrzona w całą masę pozytywnej energii i optymizmu.

* Mniej więcej tydzień przed wyjazdem otrzymasz ode mnie maila, zawierającego praktyczne informacje na temat tego, o czym należy pamiętać, czy co warto do plecaka spakować, itp.


Chcesz mnie o coś zapytać?

Jeśli przyjdzie Ci jeszcze coś do głowy, coś, o co chciałabyś mnie zapytać, coś mi doradzić itp. – pisz śmiało: [email protected] czasami zdarza mi się też usłyszeć, że mój telefon dzwoni 503 14 15 87

Ja już nie mogę się doczekać przeżyć jakie fundują gospodarze „Teatru Naszego”.

Do zobaczenia,

b.

P.S. Dokumenty potwierdzające moje uprawnienia do organizacji tego typu wyjazdów znajdziesz TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *