Schronisko pod Muflonem, 7-9 czerwca 2019

FORMULARZ ZGŁOSZENIA – znajdziesz TUTAJ.

Kiedy zasiadam do opisywania nowego wyjazdu, zazwyczaj w głowie pojawiają się konkretne obrazy, szlaki, klimat schroniska czy agroturystyki, do której chcę Was zabrać – czyli obraz tego wszystkiego, co wokoło. Tym zaś razem, cały czas w mojej głowie rysuje się obraz kobiet, którym ten wyjazd przypadnie do gustu, którym jest on dedykowany.

Tak jak w zapowiedziach pisałam, korzystając z tego, że dzień mamy już długi, nasz czerwcowy wyjazd nastawiony jest na pokonanie nieco większej, aniżeli zazwyczaj, ilości kilometrów, co za tym idzie na trekking bardziej intensywny.

Co i jak i czy to coś dla Ciebie, odpowiedź sobie po przeczytaniu opisu wyjazdu, który znajduje się poniżej.

SZCZEGÓŁY WYJAZDU:

Termin: weekend 7-8-9 czerwca 2019r.

Wyruszamy już w piątek po południu, aby w sobotę z rana móc ruszyć na szlak, nie tracąc czasu na podróż, tym samym dać sobie więcej czasu na pokonanie trasy i integrację przy ognisku:)

Miejsce zbiórki: Dworzec Główny PKP we Wrocławiu
Miejsce docelowe: Schronisko pod Muflonem w Dusznikach-Zdroju
Środek transportu: PKP + siła własnych nóg

PLAN WYJAZDU:

Piątek 07 czerwca

Zbiórka w godzinach popołudniowych (ok. 15:30) na Dworcu PKP Wrocław Główny (szczegółowe informacje na temat zbiórki prześlę uczestniczką wyjazdu drogą mailową).

W piątek czeka nas podróż PKP, dojście do Schroniska pod Muflonem (jakieś 1,5 godziny) i wieczorna integracja:)
https://mapa-turystyczna.pl/route?q=50.4088573,16.3858004;50.3916540,16.3982670

Sobota 08 czerwca

– Pobudka
– Organizacja plecaków
– Śniadanie
– Trekking w stronę Zieleńca i Schroniska PTTK Orlica, następnie powrót do Dusznik-Zdroju na nocleg. Będzie to całodzienny trekking (ok. 23km i 7 godzin marszu) a jak znam nasze możliwości, z obiadem na trasie, zajmie nam to z 9 godzin:)
https://mapa-turystyczna.pl/route?q=50.3912320,16.3989000;50.3675910,16.3968340;50.3555750,16.4256070;50.3391440,16.3845850;50.3915420,16.3812570;50.3932103,16.3933311

Trasa wprawdzie jest długa, ale nie ma jakichś ekstremalnych przewyższeń:) Planujemy sobie tak, aby spokojnie, cały dzień dreptać.

*** UWAGA  Zapisując się na wyjazd, musisz realnie ocenić swoje możliwości kondycyjne, bo prawda jest taka, że w połowie drogi nie będzie już jak zawrócić.

– Powrót do Schroniska pod Muflonem
– Wieczorna integracja przy kubku herbaty
– Toaleta wieczorna
– Pogaduchy do poduchy i regeneracja

Niedziela 09 czerwca

– Pobudka
– Toaleta poranna
– Pakowanie
– Śniadanie

Podczas śniadania, na podstawie tego, jak czuje się każda z uczestniczek wyjazdu, zdecydujemy jaką trasę w niedzielę robimy. Opcje są dwie:

Powrót PKP do Wrocławia w godzinach popołudniowych – max. 19:00, jednakże dokładna godzina powrotu uzależniona jest od pogody w niedzielę i tego, jaką trasę wybierzemy. Weźmiemy też pod uwagę połączenia tych z Was, które muszą jeszcze z Wrocławia dalej jechać.

JAKA JEST CENA WYJAZDU?

Cena czerwcowego wyjazdu to 160 zł

Cena zawiera:

– 2 x nocleg w pokojach 4-osobowych w Schronisku pod Muflonem
– pościel
– Ubezpieczenie NNW i OC,
– Kameralną grupę uczestniczek,

No i oczywiście to, co chyba w takich wyjazdach grupowych najcenniejsze: nieziemską atmosferę, nowe przyjaźnie, nowe wspomnienia i całą furę zdjęć:)

Cena nie obejmuje:

– Kosztu transportu PKP – podyktowane jest to tym, że niektóre z Was posiadają indywidualne zniżki na przejazd koleją, tudzież dołączą do nas po drodze. Cena biletów PKP (skorzystamy z biletu weekendowego „Weekend z KD”) w obie strony wyniesie nas 35 zł.

– Wyżywienia – w tym zakresie każda sama decyduje, co i ile je. Będzie można sobie zamówić coś w Schronisku, a w sobotę, w środku dnia zjemy pewnie coś w Zieleńcu itp. Oczywiście, minimalizując koszty, można także cały prowiant zabrać ze sobą.

 CO ZROBIĆ, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W WYJEŹDZIE?

1.Wypełnić formularz zgłoszenia – formularz znajdziesz TUTAJ.
O udziale w wyjeździe decydować będzie, jak zawsze, kolejność zgłoszeń.

UWAGA!!! Dziewczyny – jeśli któraś z Was chce jechać ze znajomą, która także wypełniła formularz zgłoszenia, albo jakąś inną informację chcecie mi przekazać, np. że ten wyjazd to prezent urodzinowy od Was dla…….. (ale muszę również posiadać zgłoszenie tej osoby) – wpiszcie, proszę to wszystko w pole UWAGI w formularzu zgłoszenia – wbrew pozorom to, co tam wpisujecie, jest dla mnie bardzo ważne i czytam to uważnie.

2. Potwierdzić, chęć udziału w wyjeździe zapoznając się z Umową i Ogólnymi Warunkami Wyjazdów UniGoo, które uczestniczki wyjazdu otrzymają ode mnie drogą mailową, podpisanie niniejszych dokumentów i odesłanie ich do mnie na maila w ciągu 3 dni roboczych. Wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 110 zł, która jest ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji miejsca na wyjeździe.

*Informację na temat numeru konta bankowego, na który należy dokonać opłaty, uczestniczki wyjazdu również otrzymają drogą mailową.

**Wpłaty należy dokonać w terminie do 3 dni roboczych od daty otrzymania potwierdzenia zapisu na wyjazd. Nie uiszczenie opłaty w tym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją z wyjazdu. Miejsce zostaje zwolnione.

3. Dokonać pozostałej opłaty za wyjazd.
Do dnia 31 maja należy dokonać opłaty pozostałej kwoty za wyjazd, czyli 50 zł.

*Oczywiście, jeśli boisz się, że zapomnisz, możesz opłacić całość wyjazdu od razu, dokonując potwierdzenia rezerwacji miejsca. Wówczas przelewasz 160 zł na wskazany numer bankowy.

**Nie uiszczenie pozostałej kwoty wyjazdu w terminie do 31 maja jest równoznaczne z rezygnacją z wyjazdu – miejsce zostaje zwolnione, a opłata rezerwacyjna przepada.

4. Stawić się na zbiórce
W dniu 07 czerwca w piątek popołudniu stawić się na zbiórce na Dworcu PKP Wrocław Główny. Najlepiej, jeśli stawisz się punktualnie, z zapakowanym plecakiem, zaopatrzona w całą masę pozytywnej energii i optymizmu.

* Mniej więcej tydzień przed wyjazdem otrzymasz ode mnie maila, zawierającego praktyczne informacje na temat tego, o czym należy pamiętać, czy co warto do plecaka spakować, itp.

CHCESZ MNIE O COŚ ZAPYTAĆ?

Jeśli przyjdzie Ci jeszcze coś do głowy, coś, o co chciałabyś mnie zapytać, coś mi doradzić itp. – pisz śmiało: [email protected] czasami zdarza mi się też usłyszeć, że mój telefon dzwoni 503 14 15 87

To co dołączysz do mnie podczas tej wyprawy?
uściski,
b.

P.S. Dokumenty potwierdzające moje uprawnienia do organizacji tego typu wyjazdów znajdziesz TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *